Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 24 czerwca 2016r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość rozpoczęliśmy w kościele, gdzie o godz. 8.00 została odprawiona msza święta. Dziękowaliśmy za miniony czas pracy i prosiliśmy o radosne wakacje. Następnie udaliśmy się do szkoły. Pani Dyrektor Stanisława Nowak powitała wszystkich zgromadzonych gości i wygłosiła krótkie przemówienie, w którym dokonała podsumowania całorocznej pracy. Potem uczniowie klasy szóstej przedstawili część artystyczną, w której podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za trud edukacji, opieki i wychowania. W dalszej kolejności odbyło się wręczenie świadectw, nagród i wyróżnień uczniom klasy szóstej. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do klas. Otrzymali z ich rąk świadectwa oraz życzenia wesołych i bezpiecznych wakacji.