Szkolny Konkurs Symboli Świątecznych ,,Łańcuch na choinkę”

W dniu 21.12.2018 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Symboli Świątecznych ,,Łańcuch na choinkę”, którego celem było kultywowanie polskiej tradycji świątecznej oraz rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia i wyobraźni plastycznej.
      Do udziału w konkursie przystąpiły przedszkolaki, uczniowie klas 1-3 oraz klas 4-7. Na ręce organizatorów wpłynęły 43 łańcuchy wykonane indywidualnie lub grupowo. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, wykonane estetycznie i z dużym zaangażowaniem uczniów. Trudno było wyłonić zwycięzców. Po długich obradach GRAND PRIX zdobył łańcuch Leny Rusin z przedszkola. Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.
        Był to wyjątkowy konkurs. Dostarczył wielu wrażeń estetycznych. Naprawdę było się czym zachwycać. Wykonane prace to małe arcydzieła, które będą cieszyć oczy w całym okresie świątecznym i karnawałowym.
         Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.