Wszystkie strony

Biblioteka szkolna, jak co roku umożliwia wypożyczenia książek na okres wakacji. W wolnych chwilach można zrelaksować się z książką lub przeczytać lektury, które będą omawiane w przyszłym roku szkolnym.

Książki można wypożyczyć 19 i 22 czerwca oraz 27 i 28 lipca w godzinach od 9.00 do 12.00 zgodnie z zasadami udostępniania książek, które znajdują się na stronie internetowej biblioteki.

Zapraszamy!

Zasady udostępniania książek z biblioteki szkolnej
od dnia 25 maja 2020 roku

1. Od poniedziałku 25 maja możliwe będzie wypożyczanie zbiorów bibliotecznych.
2. Czytelnik będzie mógł zamówić do 3 książek.
3. Czytelnik składa zamówienie:

a) wysyłając e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie:183315206.
b) podając autora i tytuł książki.
c) podając własne dane: imię i nazwisko, klasa.

4. Odbiór zamówionych książek będzie możliwy w poniedziałek w godz. 10:00-14:00.
5. Uczeń zostanie poinformowany o terminie odbioru zamówienia w e-mailu zwrotnym.
6. Odbiór będzie miał miejsce w holu szkoły (wejście górne).
7. W przypadku braku możliwości odbioru zamówienia w ustalonym terminie czytelnik jest zobowiązany poinformować o tym drogą mailową lub telefonicznie, by ustalić nowy termin odbioru.
8. Czytelnicy nie wchodzą do biblioteki.

Zwroty książek

9. Książki zwracane do biblioteki należy włożyć do foliowego opakowania wraz z kartką zawierającą: imię, nazwisko, klasę oraz liczbę zwracanych książek.
10. W holu szkoły (wejście górne) tak przygotowane książki należy umieścić w wyznaczonym do tego miejscu. Wypożyczenia zostaną zdjęte z konta czytelnika po okresie kwarantanny, jakiej zostają poddane zwracane książki.
11.Informację o zaległościach uczniowie otrzymają pod koniec roku szkolnego od swoich wychowawców
.

Cała Polska czyta dzieciom