Uwaga! Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Ozdoby wielkanocne z odpadów” został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęło 6 ciekawych prac. Celem konkursu było wykonanie ozdoby wielkanocnej z tego, co trafiłoby do pojemników na odpady przeznaczone do ponownego przetworzenia. Liczył się pomysł, estetyka wykonania i dobra zabawa oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej poprzez rodzinne wykonanie pracy. Po naradzie jury postanowiło nagrodzić prace następujących uczestników konkursu:

I miejsce zdobyli: Szymon i Anna, Julia – przedszkole (wykonała również palmę wielkanocną), Adrian (przedszkole), Bartłomiej – kl. I, Łukasz - kl. V, Olga kl. II.

Na zwycięzców czekają nagrody po powrocie do szkoły! Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!