Wielkanocne kartki dla Mieszkańców DPS

Akcje charytatywne - Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas. Czas pełen miłości, nadziei i wiary, ale także życzeń i serdeczności. Dlatego, mimo panujących ograniczeń, postanowiliśmy przed Świętami Wielkiej Nocy przygotować i dostarczyć kartki świąteczne z życzeniami dla Mieszkańców DPS-u w Kasinie Wielkiej. Własnoręcznie wykonane kartki zostały przygotowane przez wolontariuszy-uczniów klas I-VIII, a następnie dostarczone na miejsce w Wielkim Tygodniu.

Dodatkową niespodzianką dla Mieszkańców była możliwość obejrzenia w świąteczne dni filmu z nagraniem przedstawienia pt. „Uśmiechnięta Święta”. Inscenizacja został przygotowana przez uczniów klasy II.
Mamy nadzieję, że zarówno kartki, jak i obejrzane przedstawienie wywołają uśmiech i sprawią radość Mieszkańcom z okazji Świąt Wielkanocnych.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za włączenie się w tę akcję. Dobro powraca!