Wieści przedszkolne 2021/2022

2 – 31 marca w godz. od 7.30 – 15.00

Informacji udziela – Dyrektor Stanisława Nowak

tel.:(18) 3315206

Wnioski do pobrania w Zespole lub na stronie internetowej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania:

Wniosek o przyjęcie dziecka do kl. I - spoza obwodu

Wniosek o przyjęcie dziecka do kl. I - z obwodu

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola

Załączniki do wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola

Załączniki do wniosku o przyjęcie dziecka do klasy I

1. Zarządzenie nr 21/22 Wójta Gmina Mszana Dolna z dnia 31 stycznia 2022 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości kryteriów wraz z liczbą punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia, branych pod uwagę w drugim etapie postępowania rekrutacyjnego i w postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli oraz do oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mszana Dolna na rok szkolny 2022/2023.

2. Zarządzenie nr 22/22 Wójta Gmina Mszana Dolna z dnia 31 stycznia 2022 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości kryteriów wraz z liczbą punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia, branych pod uwagę w drugim etapie postępowania rekrutacyjnego i w postępowaniu uzupełniającym do klas I publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mszana Dolna, dla uczniów zamieszkałych poza obwodem tych szkół na rok szkolny 2022/2023.

3. Zarządzenie nr 18/22 Wójta Gmina Mszana Dolna z dnia 31 stycznia 2022 r. w sprawie określenia harmonogramu czynności oraz szczegółowych terminów w przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do publicznych przedszkoli, do oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz do klas I publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mszana Dolna na rok szkolny 2022/2023.

4. Harmonogram czynności oraz szczegółowe terminy w przeprowadzaniu postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminy składanie dokumentów do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mszana Dolna na rok szkolny 2022/2023 - załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 18/22 Wójta Gmina Mszana Dolna z dnia 28 stycznia 2022 roku.

5. Harmonogram  czynności oraz szczegółowe terminy w przeprowadzaniu postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminy składanie dokumentów do klas I publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mszana Dolna na rok szkolny 2022/2023 - załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 18/22 Wójta Gmina Mszana Dolna z dnia 28 stycznia 2022 roku.

(dodano 9.02.2022 r.)