Zdobyliśmy Stare Wierchy

eeeee18 października 2022 r. grupa uczniów z klasy VII i VIII wraz z opiekunami udała się na pieszą wycieczką z Poręby Górnej do schroniska PTTK na Starych Wierchach.
eeeee1,5-godzinna wędrówka żółtym szlakiem na szczyt dostarczyła niesamowitych wrażeń. Przepiękna pogoda, malowniczy jesienny krajobraz i niezwykłe widoki wynagrodziły wędrowcom trud podróży do celu. Na szczycie Starych Wierchów odpoczywaliśmy, relaksowaliśmy na łonie natury, paliliśmy ognisko, a także uczestniczyliśmy w rozgrywkach sportowych z rówieśnikami z innych szkół. Podczas wyprawy chętnie fotografowaliśmy zakątki Gorczańskiego Parku Narodowego.
eeeeeNiestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy, dlatego po godzinie 1300 wyruszaliśmy w drogę powrotną. Czas minął na wesołych rozmowach i zabawach, a także „łapaniu chwil” wykonując pamiątkowe fotografie. Mimo zmęczenia i odcisków, wycieczka była bardzo udana, bo jak wiadomo „w górach jest wszystko, co kocham”.

red. Sabina Sobczak, Piotr Moczko, Bartłomiej Krzysztof (kl. VII)

fot. Ewelina Płachczyńska-Struś

ARCHIWUM WIADOMOŚCI