Spacerkiem na Grunwald w Mszanie Dolnej

Słoneczna październikowa pogoda zachęciła uczniów klas I-III do pieszej wyprawy na wzgórze Grunwald (58 m. n.p.m.). Wycieczka okazała się wspaniałą okazją do podziwiania pięknych widoków Beskidu Wyspowego. Będąc na wzgórzu pod charakterystycznym białym krzyżem, uczniowie wysłuchali krótkiej historii Białego Pomnika Grunwaldu. Podczas pobyty na malowniczym wzgórzu, wzięliśmy udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie  pt. „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Każdy uczeń zabrał ze sobą swoją ulubioną książkę, którą miał okazję poczytać na łonie natury.
eeeeeNa koniec wycieczki uczniowie spędzili miło czas na zabawach w Parku Miejskim w Mszanie Dolnej.

ARCHIWUM WIADOMOŚCI