"Bóg się rodzi..."

- uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

ooooo21 grudnia uczniowie klas I-III pod kierunkiem pań: Ewy Jasicy-Ociepki i Małgorzaty Rosy wprowadzili nas w świąteczny nastrój. Wszystko za sprawą przygotowanych jasełek ukazujących opowieść o narodzinach Jezusa. Tę wyjątkową historię dzieci zaprezentowały w niezwykłej scenerii i oryginalnych kostiumach. Przedstawienie przeplatane kolędami oraz pastorałkami dostarczyło wielu emocji. Podczas występu mieliśmy również okazję obejrzeć taniec w wykonaniu uczennic klasy I i II do utworu „Noel”.

oooooZ kolei 22 grudnia w holu szkoły odbył się koncert kolęd i pastorałek, podczas którego swoje umiejętności oraz talenty muzyczne zaprezentowali chętni uczniowie klas III-VIII. Celem koncertu było przeniesienie się choć na chwilę w atmosferę zbilżających się świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja śpiewania kolęd i pastorałek.  Gratulujemy i dziękujemy uczniom, że rozwijają swoje talenty, a efektami dzielą się z innymi.

oooooNa ręce Pani dyrektor w imieniu całej społeczności uczniowskiej świąteczne życzenia przekazała przewodnicząca szkoły Paulina Skiba.  Wzruszające spotkanie zakończyła pani dyrektor Stanisława Nowak, która przekazała życzenia świąteczne rodzicom, uczniom, pracownikom oraz mieszkańcom i sympatykom naszego Zespołu.

red. E. Płachczyńska-Struś

fot. E. Płachczyńska-Struś, M. Dawiec. M. Łabuz