Kolejne muzyczne sukcesy naszych uczniów

27 i 28 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Pasierbcu odbył się IV Festiwal Kolęd i Pastorałek „Maleńkiemu Jezusowi”. Organizatorami była Parafia Rzymskokatolicka w Pasierbcu oraz Szkoła Podstawowa w Pasierbcu. Głównym celem konkursu było upowszechnianie tradycji bożonarodzeniowych, prezentacja dorobku artystycznego solistów, zespołów mniejszych, scholi i zespołów większych, a także popularyzacja wartości artystycznych kolęd, pastorałek i kantyczek.
29 stycznia na Koncert Laureatów do Pasierbca zostali zaproszeni:
- zespół „Wesołe Nutki” w składzie Olga Flig, Szymon Jarosz, Tymoteusz Dudzik, Mikołaj Trybus i Tadeusz Nalepa, którzy wywalczyli 3 miejsce,
- duet „Cantus” w składzie Aleksandra Albrzykowska i Milena Nalepa, który zajął 2 miejsce w kategorii duety VII-VIII,
- Julia Struś, która zajęła 3 miejsce w kategorii solista 3-5 lat.
Ponadto w festiwalu swoje umiejętności wokalne i instrumentalne prezentował zespół „Zagórzańskie Słowiki”, w skład którego weszli uczniowie klas IV-VI oraz solistka Olga Struś.
Uczestnikom serdecznie gratulujemy! Wszystkim, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób w organizację wyjazdu, bardzo serdecznie dziękujemy!

fot. Ewelina Płachczyńska-Struś, fanpage na Facebooku Sanktuarium Matko Bożej Pocieszenia w Pasierbcu

ARCHIWUM WIADOMOŚCI