„W karnawale same bale”

W Tłusty Czwartku, 16 lutego 2023 roku, odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana dla przedszkolaków i uczniów naszego Zespołu, podczas której dzieci świetnie się bawiły. Przedszkolaki miały założone barwne i pomysłowe przebrania. Wśród przebierańców nie zabrakło: księżniczek, supermanów, piratów oraz zwierzątek. Podczas balu wśród najmłodszych wybrano Królową i Króla balu. W dalszej części dnia bawili się uczniowie klas I-III, którzy oprócz wesołej zabawy do skocznej muzyki, brali udział w zabawach tanecznych i konkursach. Wesołej zabawy nie było końca.

W godzinach popołudniowych w murach sali gimnastycznej zjawili się uczniowie klas IV-VIII, którzy bawili się do wieczora. Podczas balu brali udział w licznych zabawach i konkursach ze słodkimi nagrodami. Największym zainteresowaniem cieszyła się zabawy: "Gorące krzesła" i Belgijka.

Tego dnia na wszyscy zajadli się pysznymi pączkami. Jesteśmy przekonani, że czas karnawału dla naszych przedszkolaków i uczniów został hucznie zakończony.

red.  i fot. E. Płachczyńska-Struś, A. Wcisło

ARCHIWUM WIADOMOŚCI