Czytelniczy sukces

W ostatnim dniu marca w Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej przeprowadzono eliminacje Powiatowego Maratonu Czytelniczego dla uczniów szkół podstawowych (kl. V-VII) z terenu gminy Mszana Dolna. Zgodnie z regulaminem w kolejnym, ostatnim etapie wystąpią laureaci trzech pierwszych miejsc. Wśród licznych reprezentantów wszystkich szkół z terenu gminy znalazły się także dwie uczennice naszej szkoły: Patrycja Niedośpiał z klasy V i Milena Trybus z klasy VI.
Obie osiągnęły ogromny sukces, a tym samym zachwyciły komisję w składzie: Joanna Michalik - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej, Paulina Ablewicz - kierownik Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Sączu - filia w Limanowej oraz Maria Trzupek - instruktor ds. realizacji zadań Biblioteki Powiatowej. Milena zajęła I miejsce, Patrycja zdobyła III i obie będą reprezentować Gminę Mszana Dolna w eliminacjach powiatowych, które zaplanowano na 24 maja w MBP w Limanowej.
TekstZwyciężczyniom serdecznie gratulujemy „wyczytanego” sukcesu, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

red.i fot. Małgorzata Łabuz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI