Szkolni rugbiści

Sześciu uczniów naszej szkoły: Maksymilian Kuś (kl. V), Bartłomiej Nowak (kl. V), Fabian Rapacz (kl. V), Jakub Jarosz (kl. VI), Józef Kubik (kl. VI) i Tobiasz Kowalczyk (kl. VII) realizuje swoje pasje sportowe w dziedzinie rugby poprzez działalność UKS-u. Z sukcesami (I-III miejsca) biorą udział w turniej o zasięgu regionalnym. Tobiasz zdobył I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach w kategorii „Młodzik”. W wakacje nasi „miniżacy” brali udział w Finałowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby o zasięgu międzynarodowym, gdzie wywalczyli III miejsce (najlepsza drużyna w Polsce). W klasyfikacji ogólnej zostali sklasyfikowani na III miejscu w kraju.

Rugbyści z Gorców ponownie najlepsi

Amazonka Zuzanna

Zuzanna Sławecka uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej reprezentująca KJ „Apacz” Mszana Górna swoje umiejętności jeździeckie doskonali w miejscowej stadninie pod okiem instruktorki PZJ Angeliki Zapały.

Sukces Zuzanny

Sukcesy Wiktor

Wiktor Pajdzik uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej jest zawodnikiem UKS KORYO Mszana Dolna w dyscyplinie taekwondo olimpijskie w kategorii „kadet”.

Sukcesy Wiktora

Pisali o Wiktorze: