Stypendium sportowe dla Miłosza!

Niedawno pisaliśmy o sukcesach naszych sportowców – młodych narciarzy z Mszany Górnej. Z wielką radością informujemy, że 3 lipca w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec (na terenie, której chłopcy startują) odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i stypendiów sportowych. Wśród stypendystów znalazł się nasz uczeń, Miłosz Malarz. Otrzymał on Nagrodę Wójta Gminy Czarny Dunajec za szczególne osiągnięcia sportowe oraz godne reprezentowanie tej gminy w sezonie sportowym 2019/2020.

Przypominamy: Miłosz, który kilka dni temu ukończył trzecią klasę w Szkole Podstawowej nr 2 w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej, jest zawodnikiem Uczniowskiego Klubu Sportowego Gorce Raba Niżna i reprezentuje wiodący Klub Sportowy Chochołów. Przygodę z kombinacją norweską rozpoczął we wrześniu 2018 roku, a na swoim koncie ma już kilka szczególnych osiągnięć. Między innymi: I miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej Dzieci i Młodzieży „Zawody na Medal” w Chochołowie, II i III miejsce w skokach narciarskich Lotos Cup Kids.

Miłoszowi i jego rodzicom (którzy również otrzymali podziękowanie) gratulujemy otrzymania nagrody i życzymy dalszych sukcesów.

Jan i Miłosz chcą być jak Kamil Stoch

Zachęcamy do przeczytania artykułu na temat sportowych poczynań uczniów naszej szkoły. Współautorką artykuły jest Karolina, uczennica 8 klasy, która stawia pierwsze kroki w dziennikarstwie.

Gratulacje dla całej Trójki!!!

Artykuł