Szanowni Państwo!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zespół „Wesołe Nutki” reprezentowany przez uczniów z klasy 2 i 3 zajął III miejsceMiędzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „GORE GWIAZDA JEZUSOWI”. Natomiast uczniowie klas 5-7, zespół „Zagórzańskie Słowiki”, wyśpiewał i wygrał w tymże konkursie II miejsce.

Konkurs w formie on-line został zorganizowany przez Dzienny Dom Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży „Lokomotywa” w Limanowej. Jego głównym celem było podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja i współpraca szkół w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci i młodzieży, a także stworzenie świątecznej atmosfery.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym uczniom, a Rodzicom dziękujemy za pomoc i wsparcie w przygotowaniach do konkursu.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia występów naszych młodych artystów.