PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

25 października odbyło się w naszym przedszkolu ważne wydarzenie dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do przedszkola.
bbbb Uroczystość rozpoczęła się od powitania Gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, podczas której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki i tańce. Po występach przedszkolaki obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać swoim kolegom. W dalszej części pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Dla maluchów było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.
bbbb Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy pasowania oraz drobne upominki. Na zakończenie przedszkolaki zjadły smakołyki przygotowane przez rodziców.

red. Edyta Flig

fot. Iwona Szarek, Anna Złydaszyk