Dzień Postaci z Bajek

6 listopada 2023 r. nasze przedszkole zamieniło się w bajkową krainę, bo od rana docierali do niego super-bohaterowie: księżniczki, motylki, Minionki, myszka Minnie, strażacy – tacy sami, jak strażak Sam, Bob-budowniczy, bohaterowie Psiego Patrolu – i inne niezwykle barwne postacie. Tak, to był Dzień Postaci z Bajek. Wyjątkowy – za sprawą naszych przedszkolaków, którzy tak świetnie się do niego przygotowali. Ochoczo brali udział w zajęciach i wykonywali różne zadania: układali bajkowe puzzle, rozwiązywali zagadki na tablicy multimedialnej, bawili się gumą animacyjną, malowali, za co na koniec zostali nagrodzeni dyplomami i medalami. Jednak to szeroki uśmiech na twarzach dzieci był najlepszym dowodem, że przeniesienie w świat bajki za każdym razem sprawia wiele radości.

red. Anna Złydaszyk, fot. Anna Złydaszyk, Iwona Szarek