„Dwunastu braci” – obrazek sceniczny

14 stycznia 2016 r. uczniowie świetlicy szkolnej pod kierunkiem wychowawczyni pani Marii Palarczyk zaprezentowali przedszkolakom program artystyczny pt. „Dwunastu braci”. Celem spotkania była między innymi praca uczniów szkoły na rzecz najmłodszych oraz integracja z nimi, rozbudzanie poczucia odpowiedzialności i pomysłowości. Przedstawiony obrazek sceniczny przybliżył dzieciom cechy charakterystyczne poszczególnych miesięcy i pór roku. Warto podkreślić ogromne zaangażowanie i pomysłowość rodziców w przygotowaniu pięknych strojów, które uatrakcyjniły cały występ. Nie zabrakło szczerych noworocznych życzeń i wspólnego kolędowania.

Na zakończenie nauczycielki przedszkola podziękowały aktorom za trud włożony w przygotowanie swoich ról, a maluchy nagrodziły występujących gromkimi brawami.