A ja kocham swoją Mamę…

2 czerwca 2016 roku w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej uczniowie świetlicy wraz z wychowawcą wzięli udział w uroczystym spotkaniu zorganizowanym z okazji Dnia Mamy. Celem spotkania była współpraca z rodzicami, aktywna praca na rzecz innych oraz doskonalenie umiejętności teatralno-muzycznych.
      W tym dniu Mamusie mogły podziwiać swoje pociechy, które przedstawiły uroczysty program z okazji ich święta. Wiersze, piosenki i scenka umiliły wspólnie spędzony czas,
a akompaniament muzyczny przy dźwięku gitar był dopełnieniem całej uroczystości.
Spotkanie przebiegło w sympatycznej i „słodkiej” atmosferze. Mamy otrzymały kolorowe kwiaty z papieru i laurki oraz zapewnienie, że zawsze są mile widziane w naszej świetlicy.