Akcja charytatywna "Paczka dla maluszka" - Akcja charytatywna „Paczka dla maluszka”

W listopadzie 2023 r. nasz Zespół przyłączył się do akcji charytatywnej „Paczka dla maluszka” organizowanej przez Beskidzką Fundację Hospicyjną. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-8 przez 2 tygodnie przynosili różnorodne produkty wymienione na liście. Miały one dotrzeć do podopiecznych Fundacji. Wspólnymi siłami udało nam się zgromadzić wiele paczek pampersów, ubranka, artykuły higieniczne, gry planszowe i artykuły szkolne. 1 grudnia p. Anna Złydaszyk przetransportowała je do siedziby Beskidzkiej Fundacji Hospicyjnej w Wiśniowej. Wyrazem wdzięczności dla naszego Zespołu za zaangażowanie się w akcję było pięknie obramowane podziękowanie oraz pyszne pierniczki. Z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie. Otwartość Waszych serc nie zna granic. Cieszymy się, że dzieci, uczniowie naszego Zespołu wraz ze swoimi rodzinami chcą nieść iskierkę radości i dobra, do tych, którzy tak bardzo tego potrzebują. Dziękujemy!

red. i fot.: Anna Złydaszyk

Pokaż #