Rodzinne warsztaty "Stroiki bożonarodzeniowe" - Rodzinne warsztaty "Stroiki bożonarodzeniowe"

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Zapach goździków i pomarańczy, pieczone pierniczki, żywa, pięknie przystrojona jodła – to wszystko buduje magiczny, świąteczny klimat. Aby w naszym przedszkolu jeszcze bardziej poczuć magię tych świąt, 14 grudnia zorganizowaliśmy w grupie starszaków rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe. Ich celem było wykonanie ozdób świątecznych z materiałów udostępnionych przez p. Anię i p. Małgosię, a także przyniesionych przez przedszkolaki, ich rodziców, dziadków, czy starsze rodzeństwo. Dzieci były przeszczęśliwe, kiedy nasi Goście docierali do sali i zajmowali miejsca, które przygotowały dla nich ich pociechy.

Po krótkim wprowadzeniu i powitaniu przez Panią Dyrektor Małgorzatę Dawiec, wszyscy z zapałem przystąpili do pracy, dekorując wyjątkowe stroiki. Wspólna twórczość w miłej świątecznej atmosferze przy dźwięku kolęd, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z najbliższymi osobami w przedszkolu, to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron.

Serdecznie dziękujemy Państwu za przybycie, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. Przygotowane dekoracje były tak piękne, że niemalże w kilka chwil znaleźli się zainteresowani, aby przystroić nimi swoje domy. Zgromadzone środki z ich sprzedaży przeznaczone będą na potrzeby przedszkola. Jeszcze raz dziękujemy!

red. i fot. Anna Złydaszyk

Pokaż #