Konkurs na międzyklasowy stroik bożonarodzeniowy!

Wyniki konkursu na klasowy stroik bożonarodzeniowy

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w naszym Zespole zorganizowano międzyklasowy konkurs na stroik bożonarodzeniowy. To właśnie tworzenie stroików w czasie Świąt Bożego Narodzenia jest pięknym zwyczajem przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy 1-8 oraz obie grupy przedszkolne.

Stroiki wykonane przez uczniów odznaczały się oryginalnością, pomysłowością i estetyką wykonania. Kreatywnie wykorzystano materiały naturalne.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące miejsca:

I miejsce – grupa przedszkolna ,,Smerfy”

II miejsce – klasa IV

III miejsce – klasa V

Wszystkie klasy otrzymały dyplomy i słodkie upominki, a wyróżnione klasy dodatkowo nagrody pieniężne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a nagrodzonym klasom serdecznie gratulujemy. Wykonane przez uczniów stroiki cieszą swoim widokiem na wystawie znajdującej się w holu szkoły. Wprowadzają nas w świąteczny, ciepły i radosny nastrój.

red. Ewa Jasica-Ociepka, fot. Małgorzata Łabuz