Konkurs plastyczny „Świat budzi się do życia… kolorowa Wielkanoc”.

27 marca 2024r. w naszym Zespole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Świat budzi się do życia… kolorowa Wielkanoc”. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie przedszkolaczki z grup „Kubusie Puchatki” i „Smerfy”.

Jury miało trudne zadanie, ponieważ każda z 16 zgłoszonych prac była wyjątkowa i dopracowana w każdym calu. Po obradach, jednogłośnie zdecydowano, że wszystkie dzieła będą uplasowane na podium zajmując I, II lub III miejsce. Pani Dyrektor przybyła do przedszkolaków, aby uroczyście ogłosić wyniki i przekazać pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Prace plastyczne naszych małych artystów można podziwiać na tablicy, która znajduje się w szatni przedszkolaków. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

red. i fot. Anna Złydaszyk

Pokaż #