Wycieczka do Teatru Lalek „Rabcio”

17 kwietnia 2024 r. Przedszkolaki wraz z paniami wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju. Obejrzeliśmy tam spektakl pt. „KARIUS I BAKTUS”. Była to historia o pewnym chłopcu, w którego jamie ustnej rozgościli się pewni osobnicy – tytułowi bohaterowie. Kochali słodycze, okropnie bali się dentysty. Tak, Karius i Baktus to nikt inny, jak bakterie, które wierciły dziury w zębach Marka. Na szczęście dla Marka – bohatera tego spektaklu historia kończy się szczęśliwie. A i nasze przedszkolaki – z pewnością wyniosły słuszne wnioski po obejrzeniu przedstawienia. Po występach aktorów na scenie udaliśmy się na warsztaty. Dzieci mogły puścić wodze fantazji i stworzyć lalki-kukiełki, jakie tylko sobie wymarzyły. Był to dzień pełen wrażeń. Uśmiechnięci i zadowoleni popołudniem wróciliśmy do przedszkola.

red. i fot. Anna Złydaszyk